Līdz 3. maijam jebkurš ,kas sasniedzis pilngadību varēs nobaudīt 0.3l alu bezmaksas alus darītavā Ziemeļu Enkurs, kur piedāvā pašu brūvētu alu, kura tapšanā izmanto gan klasiskās izejvielas, gan arī eksperimentē ar dažādām garšvielām, augļiem un ogām. Izbaudot kādu no daudzajiem alus veidiem un ieturot garšīgas vakariņas, jūs varat vērot, kā turpat uz vietas tiek brūvēts alus.

Lai iegūtu savu bezmaksas alu, jums jāreģistrējas Cashback kartei, kura , tāpat kā alus, ir par velti. Kad būsiet pabeiguši reģistrāciju, atradīsiet šo piedāvājumu sadaļā “Shopping Point Deals”.

Šajā sadaļā atradīsiet arī daudz citus Jums izdevīgus piedāvājumus. Reģistrējoties Jūs saņemsiet vienu Shopping Punktu (SP), kuru uzreiz varēsiet izmantot alus iegādei. SP Jūs varēsiet uzkrāt iepērkoties pie mūsu sadarbības partneriem – Maxima, Viada, Sportland, Aliexpress, A.Zariņa Zīmogu Fabrika, Pārvaldnieks24 u.c.

Ar Cashback karti Jūs uzkrāsiet ne tikai SP, bet par katru pirkumu Jūs saņemsiet naudu atpakaļ savā kabatā. Uzkrājot 5€ savā Cashback World Profilā, šī nauda automātiski pārskaitīsies uz Jūsu bankas kontu. Jūs varat saņemt līdz pat 5% no pirkuma vērtības pie vairāk kā 90’000 sadarbības partneriem 47 Pasaules valstīs. Vairāk par kartes priekšrocībām uzzināsiet šeit. Priekā!

Seko mums Facebook – https://www.facebook.com/mycashbacklv

[maxbutton id=”1″ ]